Łączna liczba wyświetleń

® Wszelkie prawa zastrzeżone! Linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie, przeklejanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów na inne strony internetowe bez zgody autora zabronione.

niedziela, 2 marca 2014

Statystyki

W sobotę zaczęłam sezon, dlatego pomyślałam, że może warto przedstawić statystyki roczne...Bloga założyłam trzynaście miesięcy temu, 1 lutego 2013 roku. Od tej pory został wyświetlony ponad 17 tys. razy. Głównie w Polsce, bo ponad 14,5 tys. Zaskoczyło mnie, że moje zdjęcia są oglądane w Rosji:) Strona została też wyświetlona w UK, USA, Niemczech i to ponad 200 razy;) A w tym miesiącu było 27 odsłony w Keni i 19 na Ukrainie
Pierwsze miejsce w rankingu ilości wyświetleń postu zajęły zdjęcia Mileny i Kuby, bo ponad 2100 razy, po piętach deptał post z fotografiami ślubnymi Izabeli i Jarosława, natomiast jeżeli chodzi o zakładki najczęściej odwiedzaliście „plener” i „ślub”
Aby znaleźć blog wpisywaliście pełny adres, ale i znalazło się kilkadziesiąt osób, które w wyszukiwarce google wpisywały „pink umbrella radom”, „pink umbrella anna jarecka” a nawet „Monika i Łukasz zdjęcia parasolka jarecka”
Mój blog znalazł się w top najczęściej czytanych, a raczej oglądanych blogów ślubnych w sierpniu i wrześniu 2013, przez co trafiło na moją stronę ponad 300 osób.
Jest mi bardzo miło, że podobaja się Wam moje zdjęcia:) Dziękuję:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz