Łączna liczba wyświetleń

® Wszelkie prawa zastrzeżone! Linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie, przeklejanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów na inne strony internetowe bez zgody autora zabronione.

środa, 7 lutego 2018

XV Radomskie Targi Ślubne

XV Radomskie Targi Ślubne pod patronatem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego odbyły się w minioną niedzielę w Sali koncertowej Urzędu Miasta w Radomiu.

To już piętnaste targi ślubne zorganizowane przez Biuro Turystyczne Gromada. Pink umbrella - studio filmu i fotografii uczestniczyło po raz kolejny w targach i specjalnie dla Was przygotowaliśmy obszerną relację.

Ślub od a do z? Nic trudnego! Na targach ślubnych mogliśmy znaleźć fotografa ślubnego, filmowca czy jak kto woli kamerzystę na wesele, suknię ślubną, garnitur, odpowiedniego fryzjera, wiązankę ślubną, obrączki, cukiernie czy zespół.

Zajrzyj w artykuł, zobacz relację i przeczytaj kilka zdań o targach:))
Targi ślubne są organizowane z myślą o parach młodych. Przegląd wielu firm z branży ślubnej może bardzo ułatwić wybór usługodawców na ten ważny dzień. Ważne jest żeby uzbroić się w pozytywną energię, zabrać ze sobą coś do pisania i torbę do zbierania ulotek. Tak, tak, bo ich co roku jest najwięcej. Na miejscu można pooglądać portfolio, porozmawiać z wybranym fotografem ślubnym czy kwiaciarnią ale tak naprawdę rozważania zaczynają się w domu, kiedy przeglądamy ulotki i zaczynamy wysyłać maile z zapytaniem o ofertę.

Targi ślubne to również pokazy na głównej sali. Jak co roku, odbyły się dwa, pierwszy o 12:00, drugi o 15:00, które poprowadzili poprowadzili Wojciech Szymański i Sylwia Pysiak. A co mogliśmy na nich zobaczyć?

Występ muzyczny jednego z najlepszych zespołów w Radomiu i okolicach. Znam wiele zespołów, które z chęcią polecam, bo oprócz bardzo dobrej współpracy wyróżniają się świetnie zagraną muzyką i dobrą zabawą i to właśnie jest taki zespół weselny - Broadway Band. Świetny głos wokalistki, muzyka na żywo i perkusja to jest to co kocham bardzo. Na scenie mogliśmy również zobaczyć pokaz sukni ślubnych Amethyst, Mogo, Devu, mody męskiej Dastan, OK Garnitury i Kubenz, fryzur ślubnych Afrodyta i Agnieszka i Artur Wójciccy, makijaże ślubne wykonane przez Akademię Piękna i Dotyk Piękna oraz Atelier Christian, show barmańskie w wykonaniu CDM i co najważniejsze na weselu - pierwszy taniec pokazany przez Smagowska Dance Studio. A świetnym pomysłem dla narzeczonych na wieczór panieński jest pole dance, gdzie pokaz dała Agnieszka Borowska.

Targi ślubne to również idealny czas, żeby zobaczyć atrakcje ślubne proponowane przez kreatywnych usługodawców, dekoracje światłem i ciężkim dymem, pokazy tańca na żywo w chmurach i pole dance.

Odbyło się też wiele konkursów z nagrodami. Między innymi Pink umbrella ufundowała 6 nagród, teledysk plenerowy o wartości 800zł a na facebooku ogłoszony jest konkurs. Wystarczy zrobić sobie selfie z napisem Pink umbrella i wrzucić zdjęcie w komentarzu pod grafiką konkursową. Cztery pary, które będą miały największą ilość polubień wygrywają nagrody, których łączna pula to 4500 zł, a nagroda główna wynosi 1800zł. Zabawa z nagrodami trwa do 15 lutego a więcej informacji można znaleźć na fp Pink umbrelli

A to wszystkie firmy, które mogliśmy poznać na XV Radomskich Targach Ślubnych w Radomiu.
Afrodyta, Akademia Piękna, Amethyst, Artiso, Artmotion, Asfot, Barteam, Brodway Band, Atelier Fryzjersko-Kosmetyczne Christian, Dastan, DeVu, DJ zachar, Salon urody - Dotyk Piękna , E.Leclerc, Elza, Pracownia cukiernicza "Ewa", FASHION, Salon kwiatowy "Flore Amore", FUEGO, Gabi Foto Video, Galeria Larin, Giacomo Conti, I do ślubu - obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe , Jubiler Niewęgłowski, Kubenz, Kwiaciarnia "Po schodkach", pracownia artystyczno - florystyczna - Krejzi florists , Lancerto, MOGO, OKAY moda męska, Orłowscy –cukiernia, Ostoja Huzara Karczma, Pan Artur Golibroda, Pink Umbrella - studio filmu i fotografii, Pinezka, Pole Dance Studio Agnieszka Borowska, Recman, Salon fryzjerski Agnieszka i Artur Wójciccy, Smagowska Dance Studio, Time 4 Fun, Aranżacje kwiatowe "u Alicji", Wedding Art - atrakcje weselne, Weddlo Polska, Video Merc, Złoty Skorpion - jubiler

Pink umbrellaBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza