Łączna liczba wyświetleń

® Wszelkie prawa zastrzeżone! Linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie, przeklejanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów na inne strony internetowe bez zgody autora zabronione.

poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Fotoksiążka? Fotoalbum? Fotograf ślubny poleca

Ślub to najpiękniejsza chwila naszego życia <3 Warto mieć niezapomnianą pamiątkę i wybrać najlepszego fotografa ślubnego. Pink umbrella - studio filmu i fotografii w swoim portfolio ma fotoksiążkę wykonaną z najwyższej jakości materiałów, która jest świetnym uzupełnieniem przepięknych zdjęć ślubnych. Musicie taką mieć! Tym bardziej, że sami decydujecie czy zostanie wykonana ze skóry czy innych materiałów, ile będzie miała stron i w jakim będzie kolorze.


Fotoksiążka to nowoczesny i oryginalny album ze zdjęciami. Profesjonalnie stworzone projekty, wydrukowane na twardych kartach, oprawione w skórzaną okładkę, tworzą wspaniałą pamiątkę na lata. Pink umbrella lubi bawić się fotografią, nadawać jej inny wymiar i styl. Odpowiednio dobrana grafika i kolor sprawi, że Wasze zdjęcia umieszczone w fotoksiążce nabiorą specjalnego charakteru i klimatu tego uroczystego dnia. Format książki jest dowolny, możecie sami wybrać wielkość i ilość rozkładówek. Najczęściej wybierane rozmiary rozkładówek to 254mm x 700mm, 300mm x 610mm. Sami zobaczcie czy nie wygląda to pięknie a jak wiemy nawet najpiękniejsze fotografie ślubne potrzebują pięknej oprawy.


Na stronie mojego labu czytamy:

"Na czym nam zależy?
Zależy nam, byś jako fotograf mógł u nas znaleźć wszystko, co pozwoli Ci przekazać klientom zdjęcia w ekskluzywnej formie, z radością i poczuciem satysfakcji. Chcemy abyś za każdym razem otrzymywał produkt, który spełnia Twoje oczekiwania pod względem niezwykle ostrych zdjęć, a także perfekcji jego wykonania.

Do czego dążymy?
Pragniemy dostarczać wysokiej jakości rozwiązania w oprawie zdjęć. Najważniejsze dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego chcemy ciągle się rozwijać poprzez inwestycje w nowatorskie technologie i w naszych pracowników, a także rozszerzać współpracę ze światem profesjonalnych fotografów.

Co nas łączy?
Pasja do fotografii i ożywianie jej za pomocą nowoczesnych rozwiązań w naświetlaniu, drukowaniu i oprawie. Chcemy z Tobą współpracować, aby umożliwić Ci osiągnięcie niezrównanej jakości obrazu w postaci namacalnego fotoproduktu i zagwarantować idealne odwzorowanie zdjęć w nieskazitelnej jakości."

Nic dodać, nic ująć:) Teraz wiem, że znalazłam lab, który rozumie wszystkie moje zachcianki i je spełnia:)) Czy może być lepiej?:))
Nawet najpiękniejszę fotografie ślubne potrzebują pięknej oprawy. Pink umbrella przedstawia projekt fotoksiążki jaką otrzymali Państwo Młodzi.

Pojechaliśmy z Para Młodą na Słowację. Ten plener to jedna z sesji zdjęciowej, którą zapamiętam na bardzo długo. Piękne widoki, miła atmosfera. otwartość Młodych Pauli i Rafał sprawiła, że mogliśmy zrobić jeszcze więcej.

Wjazd na Łomnice okazał się szaleństwem. Mieliśmy 3 minuty, żeby kupić bilety i dobiec do kolejki. Pewnie dlatego, że nie nastawialiśmy się na nic. Tzn wróć! Nastawiliśmy się pełen spontan udało się tak dużo wspaniałych rzeczy zrobić.


Przygotowanie do ślubu, ubieranie Pani Młodej i Pana Młodego, zamieszanie w domu, emocje, które towarzyszą domownikom to jeden z tych momentów, które Pink umbrella, zresztą większość fotografów ślubnych bardzo lubi.Pink umbrella - fotograf ślubny. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz