Łączna liczba wyświetleń

® Wszelkie prawa zastrzeżone! Linkowanie dozwolone. Kopiowanie, powielanie, przeklejanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów na inne strony internetowe bez zgody autora zabronione.

piątek, 31 maja 2019

Ślub plenerowy Kasi i Krzysztofa


Ślub idealny

Są śluby których się nie zapomina, tak samo jak smak truskawek, lodów czekoladowych czy waty cukrowej. Niebawem minie rok od ślubu, o którym marzy każdy fotograf ślubny.
Spotkaliśmy się z Kasią i Krzysiem na ustaleniach Starbucks, ja kawy nie pijam, a młodzi ją kochają.
I od wtedy zaczęły się przygotowania do ślubu ze strony fotografa ślubnego. Nagraliśmy podziękowanie dla rodziców, które na weselu wzruszyło wielu gości pary młodej a przede wszystkim spodobało się rodzicom.

Pałac Domaniowski

Przychodzi dzień ślubu, pada deszcz. Przecież to ślub plenerowy. Co robi każdy przeciętny człowiek? Wpada w panikę ale nie, nie tym razem. Spokój i pozytywna energia zostawiła na czasu ślubu i wesela silny wiatr i mega słońce. To się nazywa siła pozytywnego myślenia.
Pałac Domaniowski stanął na wysokości zadania. Para młoda oraz rodzice zorganizowali wszystko z precyzyjną starannością. To była wystrzałowa noc pełna emocji i atrakcji. Fajerwerki, pokaz żonglowania ogniem, kwartet smyczkowy, pokaz iluzjonisty oraz animatorka dla najmłodszych. Świetna muzyka dopełniła całość. Zobaczcie zwiastun na vimeo

Plener ślubny

Na plener wybraliśmy się nad Bałtyk. Zachód słońca, dzień i zdjęcia przy wschodzie słońca dały nam cała paletę kolorów i możliwości. Pełna emocji para, wpatrzona w siebie i dobrze pozująca to świetny materiał na mega zdjęcia. Trzy dni w okolicach Gdyni i Sopocie dały nam oddech po tak emocjonującym weselu.

Przepis na udane fotografie ślubne? Już zdradzam. Przede wszystkim trzeba zostawić wszelkie stresy, zapomnieć o pracy, obowiązkach i dać się ponieść. Czym mniej pozowania tym lepsze zdjęcia. Czy więcej swobody i emocji, tym większe zaskoczenie i wzruszenie przy oglądaniu pamiątki.


    
   Pink umbrella najlepszy fotograf ślubny

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza